Sırala
Görünüm:
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.

KOLYELER

Kolyeler hem beyler, hem de bayanlar tarafından severek kullanılan takı unsurlarıdır. Kolyeler hazırlanırken işçilik ve üretiminde kullanılan malzemeler onlara farklı anlamlar yüklemekte ve daha görüntülerini zarif bir hale getirmektedir. Online alışveriş kolaylığı sayesinde bulunduğunuz her yerden sipariş edebileceğiniz birbirinden güzel kolye modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Doğal Taş Kolye Modelleri ve Özellikleri
Coğrafi açıdan son derece zengin yer altı kaynaklarına ve toprak çeşitliliğine sahip bir ülkeyiz. İşte bu yüzden pek çok sektörde olduğu gibi takı sektöründe de bu çeşitlilikten faydalanılır. Doğada hazır bulunan taşlar kullanılarak hazırlanan doğal taş kolye de bunlardan biridir. Her taşın kendine özgü özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca renk ve görsel güzellik bakımından hayranlık uyandıran taşlardaki doğallık ise bu tür takıların tercih edilmesinin en önemli sebepleri arasında gelmektedir. İnsan kimyasına uyum sağlayarak kısa bir süre içinde hayatınızın vazgeçilmezi olacak doğal taş kolye modellerinin şekillerini ve birbirinden farklı renklerini çok seveceksiniz.

Zirkon Taş Kolye Modelleri ve Özellikleri
Zirkon taşının işlemeye müsait yapısı tasarımcıların hayal gücü ile birleşiyor ve sonunda ortaya oldukça tarz modeller çıkıyor. Sizler de kendiniz ve ya sevdikleriniz için zirkon taş kolye modellerinden edinmek istiyorsanız online kataloğumuzu mutlaka inceleyin. Siyah ve beyaz parlak taşlar, gümüş ve gold detaylar ile birbirinden güzel kolyeler tek başına ya da set halinde teşhirlerdeki yerini almaktadır.

Sizin için özel anlamlar içeren objeler ve harf eklemeleri için de müşteri temsilcimiz ile ayrıca irtibata geçebilirsiniz. Osmanlı tuğrası, yaprak ve tüy detayları ile kar tanelerinin işlendiği zirkon kolye çeşitleri takı kutunuzda mutlaka bulunmalı. Kolye tasarımında tek bir malzeme kullanılarak hazırlanan modellerin yanında gümüş ve zirkon taşının bir arada kullanılarak hazırlandığı modeller de bulunmaktadır.

Diğer Kolye Çeşitleri
Elbiselerinizdeki detaylara uyum sağlayan kolye modellerinden, iplik ve metal aksesuarlar kullanılarak hazırlanan onlarca model web sitemizde mevcuttur. Kolyelerde kullanılan süs aksesuarları, kolye boyları ve klips detayları ile ilgi tüm ayrıntıları görmek için beğendiğiniz ürünün üzerine çift tıklamanız yeterlidir.

Geleneksel motiflerin yanında elinizde bulunan zincirler ve kolye ipliklerine takmak için kolye ucu da satın alabilirsiniz. Böylece sevdiğiniz zincirleri birbirinden farklı kolye uçları ile ayrı ayrı kullanarak, alternatifleri çoğaltabilirsiniz.

Çerçeveli ve resimlik detaylı kolyeler ise sevdiklerinizle aranızdaki bağın simgesi olarak kullanılabilir. İkili kolye modelleri, tamamlamalı kolye modelleri ve sevgi mesajı içeren kolyeler ise romantizmin sembolü olarak tercih edilebilir. Seçimleri tamamen size kalmış tüm modeller ve 2019 yılının en yenilerini görmek için sitemize göz atmayı unutmayın.

Online Alışveriş ve Özellikleri
Mevcut sitemize üye olmanız halinde ücretsiz sigortalı kargoculuk hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Maddi değeri yüksek olan takı ve diğer aksesuarlar için ise gözünüz arkada kalmasın.

Niki Aksesuar garantisinde olan kolye setleri ve diğer gruptaki aksesuarları beğenmemeniz halinde herhangi bir şart göstermeksizin satış sözleşmesinde belirtilen tarih aralığında iade edebilirsiniz. Ürünlerimiz kendi şık kutusunda kargolanmaktadır. Çalışma saatlerimiz içerisinde ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri ile profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Ana sayfamızda kurumsal bilgilerimiz, iletişim numaralarımız, referans bilgilerimiz ve sosyal medya bağlantılarımız ait tüm detaylar bulunmaktadır. Alışverişleriniz ile ilgili ödeme bilgileriniz ve tüm diğer hususlar için güvenli ve sorumluluk sahibi bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.